Winkelmedewerker Zuivelboerderij - AB Werkt

Winkelmedewerker Zuivelboerderij

Dierlijk
Regio Noordoost Noord-Brabant
Parttime
16 uur
€14,41 - €16,41

Heerlijke zuivelproducten zoals melk, yoghurt en kwark. Bij dit bedrijf zie je het hele proces; van koe tot eindproduct. Voor een zuivelboerderij met eigen winkel in de regio Drunen zoeken we winkelmedewerker/zuivelmedewerker. Je kijkt mee in het productieproces van de zuivelproducten en draagt waar nodig is je steentje bij in de winkel. Het gaat om een parttime baan; dinsdag en vrijdag. Solliciteer snel naar deze populaire baan!

Over de functie

Samen met je collega's zorg je voor het maken van de producten en tevreden klanten. Daarbij komt het volgende kijken:

  • Het samenstellen van smaken;
  • afromen van producten;
  • kannen en glazen potten vullen;
  • klanten helpen in het winkeltje;
  • het schoon houden van de keuken en de materialen;
  • meehelpen in de zuivelverwerking.
Wat mag je verwachten
  • Bruto uurloon vanaf €14,41 uur.
  • Werkdagen zijn dinsdag en vrijdag.
  • Informele en gezellige werksfeer.
Wat verwachten wij van jou
  • Leuk vinden om zowel in de zuivelverwerking als in het winkeltje te werken.
  • Goed overzicht te kunnen bewaren.
  • Leuk vinden om samen te werken met een gezellig team!
Over het bedrijf
Content Afbeelding
Content Afbeelding
Content Afbeelding

Solliciteer direct

    Wat gebeurt er na mijn sollicitatie?
    Nadat je hebt gesolliciteerd, neemt één van onze recruiters binnen 1 dag contact met je op. Samen plannen jullie een kennismakingsgesprek in.

    Tijdens dit gesprek leren we jou beter kennen en bespreken we welke baan het beste bij jou past. Zo zorgen we voor een persoonlijke en efficiënte aanpak.
    Moet ik een motivatie uploaden?
    Hoeft niet, mag wel! Een korte motivatie helpt ons om alvast een beeld van je te krijgen. Zo sta je vaak al 1-0 voor en kunnen we sneller en beter met je aan de slag. Maar als je liever eerst alleen je gegevens achterlaat, is dat ook prima
    Kan ik ook solliciteren zonder cv?
    Ja, dat kan zeker. Wij kijken graag samen met jou naar je talenten, vaardigheden en ontwikkeling. Tijdens het kennismakingsgesprek bespreken we dit en kunnen we er verder op in gaan.

    Toch is het handig als je wel een CV kunt aanleveren – nu of later – zodat we je optimaal kunnen voorstellen aan je potentiële werkgever(s). Geen zorgen: we helpen je daar graag bij.

    Sollicitatieprocedure

    Jouw baan gevonden

    Je hebt de vacature die bij jou past gevonden, top! Op deze pagina kun je solliciteren via het bovenstaande formulier.

    Kennismaking

    We nemen contact met je op voor een persoonlijke kennismaking. Dat kan telefonisch, via videobellen of op een van onze vestigingen. We zijn benieuwd naar wie jij bent, wat je kunt én wat je zoekt in een baan. Zo leren we jou goed kennen en kunnen we gericht op zoek naar werk dat bij jou past.

    Op gesprek

    Zien we een goede match? Dan regelen we een kennismakingsgesprek bij het bedrijf. Je leert jouw toekomstige werkplek en collega’s kennen, en kunt al je vragen stellen. Wij bereiden je goed voor, zodat je met vertrouwen het gesprek ingaat.

    Een contract

    Is iedereen enthousiast? Dan zorgen wij dat alles netjes wordt geregeld. Je ontvangt een duidelijk contract, krijgt uitleg over je loon en werktijden, en wij blijven jouw vaste aanspreekpunt. Ook na de start houden we contact om te zorgen dat jij goed op je plek zit.

    Job Alert

    Laat ons weten waar je naar op zoek bent. Zodra er een passende baan beschikbaar is, krijg je direct bericht!

    Job Alert Afbeelding